بازگشت کالا

در صورت وجود هرگونه مشکل احتمالی در کالاهای دریافتی، شرکت تا 7 روز پس از تحویل بجز محصولات بهداشتی ( به دستور وزارت بهداشت امکان عودت وجود ندارد)، آماده دریافت کالای عودت شده و بازگرداندن مبلغ سفارش می‌باشد.

عودت دادن کالا به سه صورت قابل انجام است:

  • در مهلت توافقی (مهلت 7 روزه طبق قانون تجارت)
  • با هزینه (در صورتی که کالا به درخواست مشتری بازگردانده شودف هزینه عودت کالا با مشتری می باشد)
  • بدون هزینه (در صورتی که کالا ایراد فنی مورد تایید کارشناس مربوطه داشته باشد)
بازگشت کالا

اگر مشتری به هر دلیلی از سفارش خود منصرف شد قبل از دریافت کالا بایستی هرچه سریع‌تر مراتب را به واحد پشتیبانی (۰۲۱۸۸۷۷۳۳۹۸) اطلاع دهد. در صورتی که پس از دریافت کالا از خرید آن منصرف گشت می‌تواند حداکثر تا ۷ روز با شماره تماس مذکور تماس گرفته و در صورت تائید کارشناس سفارش اداری مبنی بر عدم تغییر شرایط اولیه کالای خریداری‌شده را باز پس بفرستید. توجه داشته باشید در این صورت هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری است.

لطفا توجه داشته باشید که بازگرداندن لوازم بهداشتی شامل این قوانین نمی‌باشد.

شرایط بازگشت کالا
  • انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هر‌گونه دخل و تصرف شامل باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
  • اگر آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل ایجاد شده باشد، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش شرکت اطلاع داده شود.
  • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، امکان تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و طاها بازار تنها در صورت تایید حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
  • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شرکت بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا، پاره و مخدوش کردن آن، و یا عدم ارائه کالا در کارتن و جعبه اصلی، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
  • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه تحویل قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد بازگردانده شود.
  • پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری برگردانده می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد شرکت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت شرکت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.